Добре дошли
Търсене
|
Активни теми
|
Логване
|
Регистрация
Съобщение
МапБГ форум
»
Обратна връзка
»
Анкети
»
Какво най-вече трябва да подобрим в МапБГ?
»
Отговор
Отговор
От:
Съобщение:
Добавете емотикона
Още емотикони...
[quote=Guest] <br/> Добър ден!. Търсих един адрес в гр. Несебър, открих у-цата по вашите карти, но няма качени номера на у-цата, не можах и да увелича повече картата, така че доста трябва да подобрите нещата. Нека като кликне човек на дадена у-ца да му излиза някакъв номер (на у-цата, където е кликането), така че да може да си открие своя номер (който търси т.е.). Така би било много добре, ако разбира се не е много сложно за направа. Успех!<br/> [/quote]
Картинка за защита срещу ботове:
Въведете символите, които виждате на картинката:
YAFVision Theme by Jaben Cargman (
Tiny Gecko
)
Разработено от YAF
|
YAF © 2003-2008, Yet Another Forum.NET
Get modified forum sources in accordance with GNU GPL
Страницата беше генерирана за 0.087 секунди.